Apartmány v Luče

Potřebujete ubytování v Luče ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Luče. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Luče má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Apartmaji Bbi StarStarStar

Foto: Apartmaji Bbi
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
98 %

Situated in Luče, Apartmaji Bbi features free WiFi and units equipped with a kitchen, seating area, balcony and flat-screen TV. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hair dryer.


2. Two-Bedroom Apartment in Luce StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Luce
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Set 1.6 km from Luče in Luče, Two-Bedroom Apartment in Luce offers accommodation with a kitchen. Guests have access to free WiFi. The apartment includes 2 bedrooms and a living room with a TV.


3. Apartment Luce with Mountain View 06 StarStarStarStar

Foto: Apartment Luce with Mountain View 06
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartment Luce with Mountain View 06 in Luče offers accommodation with free WiFi, 3.9 km from Luče. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV, 2 bedrooms and a living room.


4. Apartment Savinja 

Foto: Apartment Savinja
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
98 %

Apartmán Savinja s grilem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách je situován v městečku Luče, pouhých 56 km od Lublaně a 82 km od Bledu.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob50 - 60 EUR za noc

5. Apartments Vintage Vacation StarStarStar

Foto: Apartments Vintage Vacation
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
99 %

Set 5 km from Luče and featuring barbecue facilities, Apartments Vintage Vacation features accommodation in Luče. Free WiFi is available. The units have a fully equipped kitchen with dining area, an oven and a fridge.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osoby97 - 99 EUR za noc

5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: